Trečiadienį Tauragėje svečiuosis pirmoji ponia Diana NausėdienėGegužės 3, 2022

Trečiadienį Tauragėje svečiuosis pirmoji ponia Diana Nausėdienė

Kviečiame Tauragės rajono gyventojus į renginį „Bendruomeniškumas – stiprios valstybės pagrindas”, kurio metu bus pristatoma Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva „Lietuvos galia“. Projekto tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią. Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę.

 

Po iniciatyvos pristatymo vyks diskusija apie bendruomeniškumo svarbą, kurioje dalyvaus pirmoji ponia Diana Nausėdienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir kiti svečiai. Renginys vyks gegužės 4 d. (trečiadienį), 14:50 val. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos salėje, Prezidento g. 27.

 

„Lietuvos galia“ yra platforma gerovės kūrėjams – savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, „Lietuvos galia“ sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo.

Plačiau apie projektą: https://www.lietuvosgalia.lt

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti