Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“Rugpjūčio 12, 2022

Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“

Kone kiekvieną savaitgalį tai viename, tai kitame rajono gale – bendruomenių šventės. O kartais net po keletą vieną ir tą pačią dieną. Tik spėk suktis! Artėjantį šeštadienį į savo tradicinę bendruomenės šventę „Šakomis į dangų, šaknimis – į žemę“ kviečia Trepų kaimo bendruomenė.

 

Pakalbinta Trepų kaimo bendruomenės pirmininkė Jolanta Skrodenienė pasakojo, kad vasaros šventės Trepuose organizuojamos nuo 2008 metų, ir kasmet jos turėdavo tam tikrą prasmę, buvo kažkam dedikuojamos. Šiemet šventę nutarta skirti šeimai, tikriems jausmams ir bendravimui:

 

Po dviejų metų pandemijos, kai bijojome net savo artimuosius aplankyti, labai norisi vėl sujungti žmones, susitikti, pabendrauti, pajusti artumą, pagaliau be baimės vienas kitam rankas paspausti, - dalijosi mintimis bendruomenės pirmininkė. - Kai svarstėme kam skirti šią šventę, kokias veiklas sugalvoti, taip ir sakėme, reikia, kad žmonės pagaliau be baimės „iš dūšios“ pabendrautų. Štai antrus metus organizuosime žvejų varžybas Trepų tvenkiniuose – susirinks žvejai, pailsės prie vandens, pabendraus, o vėliau, vadovaujami seniūnaičio Kosto Bernoto, ir žuvienės visiems šventės dalyviams išvirs. Vaikai galės pramogauti ant batutų, pasimokyti ir pažaisti su Tauragės VSB specialistais, o jaunimui organizuojamos krepšinio varžybos. Tai juk irgi bendravimo forma, - vien surinkti komandą, pasitreniruoti ir tai malonumas, o jau dalyvauti varžybos ir jose laimėti  - džiaugsmas.

 

Kokia šventė be muzikos ir šokių? Pasak bendruomenės pirmininkės, saviveiklininkai taip pat pasiilgo pasirodymų, juk per pandemiją turėjo nutraukti savo veiklą, tad dabar, kai pagaliau galima laisviau susiburti, atsikvėpti - jie repetavo, o koncertuoti tai juk irgi norisi.

 

Koncertuoti panoro ne tik mūsų kaimo bendruomenės saviveiklininkai, bet ir aplinkinių kaimų, Tauragės, Lauksargių, - sakė J. Skrodenienė.  – Juk ne kiekvienas dėl materialinių ar fizinių galimybių gali nuvykti į didmiesčius ar arčiau esančius miestus paklausyti gerų ir įvairesnių atlikėjų – tad į šventę stengiamės pakviesti ir atlikėjų iš toliau. Šiemet šventę vainikuos ypatingi mūsų vakaro svečiai – Renata ir Deivis Norvilai.

 

Apsisprendėt? Na, tai ruoškitės į Trepus. Kas pažvejoti, kas pažaisti, o kas muzikos paklausyti ar pašokti. Nenorėsit šokti, dainuoti – su giminėmis, draugais pabendrausit, žuvienės ar kitų vietos šeimininkių ruoštų skanumynų paragausit. Vietos visiems užteks, net jei lietus užkluptų, dar dažais kvepianti bendruomenės namų salė sutalpintų.

 

Irina Sadauskienė

  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
  • Trepai kviečia pabendrauti „iš dūšios“
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.facebook.com/mamuunija/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti