Ukrainiečių vaikams – dienos stovykla arenojeGegužės 6, 2022

Ukrainiečių vaikams – dienos stovykla arenoje

„Švyturio“ arena džiaugsmo vieta taps šimtams nuo karo siaubo prieglobstį Klaipėdoje bei aplinkiniuose rajonuose radusių vaikų. Gegužės 7 d. čia organizuojama dienos stovykla, kurioje tikimasi sulaukti apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis.

 

Klaipėdos miesto ir krašto renginių organizatoriai vienija jėgas, jas sutelkdami kilniam tikslui – surengti nemokamą dienos stovyklą nuo karo siaubo Ukrainoje pabėgusiems vaikams. Prie šios kilnios misijos paskatino prisijungti Vilniuje ir Kaune iniciatyvos organizatoriai  - „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

 

"Ukrainos vaikai Lietuvoje: Dienos stovykla Klaipėdoje"  vyks šį šeštadienį, gegužės 7 d. nuo 12.00 iki 17.00 val. „Švyturio“ arenoje (Dubysos g. 10, Klaipėda).

 

„Panašaus pobūdžio stovyklos su dideliu pasisekimu jau vyksta Vilniuje ir Kaune. Nutarėme surengti ir Klaipėdoje. Džiaugiamės, kad žmonių gerumas ir atsakomybė nesibaigia, kad per labai trumpą laiką prie būsimo renginio jau prisidėjo daugybė įmonių, savanorių ir kitų organizacijų, parėmusių ne tik finansiškai, bet ir savo idėjomis, darbais, gaminiais, produktais. Esame visiems labai dėkingi“, – sakė vienas iš renginio organizatorių, prodiuseris Gintaras Bendžius.

 

Dienos stovykloje vaikų laukia pačios įvairiausios veiklos: rankdarbiai, šachmatai, video dirbtuvė, grimo workshopas, inkilų gamyba, eksperimentinio kūrybinio mąstymo laboratorija, bus daug kino, animatoriai, sporto užsiėmimai, robotų kovos, šokiai, koncertuos laisvalaikio centrų kolektyvai, veiks būgnų pamokėlė, DJ-ėjų mokykla ir,  žinoma – gardžios vaišės.

Organizatoriai siekia, kad vaikai stovykloje patirtų kuo daugiau prasmingų ir džiugių akimirkų.

 

Renginys ukrainiečių vaikams, šeimos nariams – nemokamas. Į jį kviečiami visi Klaipėdos krašte gyvenantys Ukrainos vaikai su lydinčiais asmenimis.

Registruotis  į renginį galima čia: https://ukrainiankids.lt/lt/dienos-stovyklos arba užsiregistruoti atvykus į renginį.

Kadangi renginyje tikimasi gausaus būrio žmonių, vis dar telkiamos savanorių pajėgos.

Norintieji prisidėti prie savanorystės rašykite el. paštu: jucass.deividas@gmail.com ir nurodykite savo vardą, kontaktus, bei laiką, kurį galėtumėte skirti savanorystei.

Dienos stovyklos vaikų žaidimų kampeliui renkami žaislai.

Galintieji prisidėti žaislais iki penktadienio, gegužės 6 d. 18 val. pristatykite juos į Pagalbos ukrainiečiams centrą Klaipėdoje (Audros g. 17, Melnragė).

„Dėkojame visiems už gerą valią, dalinkitės šia žinia kuo plačiau, kad kuo daugiau ukrainiečių vaikų išgirstų ir atvyktų į stovyklą“, – organizatorių vardu ragino G.Bendžius.

Daugiau informacijos: Gintaras Bendžius, el. paštas: prodiuseriubrolija@gmail.com

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti