Unikali proga Tauragės džiazo festivalyje išgirsti dar vienus pasaulinio lygio atlikėjusBirželio 4, 2024

Unikali proga Tauragės džiazo festivalyje išgirsti dar vienus pasaulinio lygio atlikėjus

Ne tiek daug europietiškų grupių gali pasigirti pavergę muzikos gerbėjus ir profesionalus džiazo gimtinėje Amerikoje. Viena iš jų – penktadienį, birželio 7 dieną, į Tauragę atvykstanti lenkų grupė „Boogie Boys“, kurie buvo didžiausio pasaulyje bliuzo konkurso „International Blues Challenge – Memphis, USA“ finalininkais, o jų albumas „Hey You“ yra patekęs į „Geriausio savo stiliaus albumo – International Blues Challenge 2010“ finalą. Tad tauragiškiams pasitaikė unikali proga Tauragės džiazo festivalyje išgirsti dar vienus pasaulinio lygio atlikėjus.

 

Tai kas gi tie „Boogie Boys“? Tai – trio iš Poznanės miesto Lenkijoje, įsitvirtinę bliuzo ir bliuzo roko muzikos žanruose. Jie įnešė ir toliau vis dar įneša į šį žanrą naujos gyvybės ir veržlumo savo šiurkščiu, neapdorotu skambesiu. Charizmatiškojo vokalisto vadovaujami „Boogie Boys“ aistringu vokalu ir karštais gitaros solo pavergia bet kurią publiką. Kiekviena grupės daina turi unikalų skambesį, parodantį grupės gebėjimą eksperimentuoti su įvairiomis žanrui būdingomis technikomis.

„Boogie Boys“ porą dešimtmečių nuo savo pirmųjų dienų mokėsi ir vis dar mokosi iš garsių bliuzo muzikantų, tokių kaip BB Kingas ir Stevie Ray Vaughanas. Tokios neakivaizdinės pamokos padeda grupei kurti savitą ir dinamišką farsą, suteikti savo muzikai šiuolaikiškumo ir rokenrolo skonį. Tad garantuota, kad dėl užkrečiamų ir įsimintinų ritmų pradės judėti žiūrovų kojos, o galvos linguoti.

 

Lenkijos bliuzo roko grupė „Boogie Boys“ palieka gilų ir išskirtinį pėdsaką muzikos industrijoje, koncertuodama daugybės vietų ir festivalių scenose. Jų sprogstama energija ir gilaus bliuzo dainos sužavi publiką įvairiuose festivaliuose, o nepriekaištingas atlikimo skambesys pririša publiką ir sukuria nuostabią atmosferą. Grupė garsėja puikiais gyvais pasirodymais dėl savo tikslaus muzikavimo ir įspūdingo pasirodymo scenoje. Jų entuziazmas ir intensyvumas skleidžia sprogstamą  energiją, nesvarbu, ar jie koncertuoja mažuose baruose, ar didelėse festivalių scenose, todėl nenuostabu, kad žiūrovai nori jų muzikos vis daugiau.

 

Praėjusiais metais išleistas grupės ketvirtasis albumas „Full Speed No Brakes“ demonstruoja pasiektą grupės meistriškumą bliuzo ir bliuzo roko žanre. Muzikos kritikų teigimu, „Boogie Boys“ neabejotinai yra viena puikiausių Europos scenos grupių ir šis albumas tai tikrai įrodo.

 

Be jokios abejonės, „Boogie Boys“ dėl savo išskirtinio skambesio ir neabejotino talento įsitvirtino muzikos industrijoje ir bliuzo scenoje. Jie ir toliau žavi klausytojus ir palieka įspūdį savo patraukliomis dainomis ir puikiu talentu. Žiūrovai ir klausytojai, būkite atsargūs ir saugokitės jų nuotaikingų pasirodymų bei sielos kupinų melodijų, kurių norėsis vis daugiau. Tad pasiruoškite penktadienio vakarą kaip reikiant pajudėti ir tapti grupės atsidavusiais gerbėjais.

Irina SADAUSKIENĖ

 

Birželio 7 d. 18 val.

Pilies kiemelis

Įėjimas laisvas

 

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti