Vaidas Baumila pristato dar vieną mistika alsuojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Žaižaruoja“: žodis pasakė, kokia bus dainaLapkričio 16, 2022

Vaidas Baumila pristato dar vieną mistika alsuojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Žaižaruoja“: žodis pasakė, kokia bus daina

„Kunigunda“, „Apžavai“ – tai daugybei muzikos gerbėjų atpažįstami dainininko Vaido Baumilos dainų pavadinimai, kurie tapo hitais. Šiandien garsus atlikėja pristato dar vieną mistika dvelkiantį kūrinį ir režisieriaus Imanto Boiko sukurtą vaizdo klipą „Žaižaruoja“. Pasak atlikėjo, naujo kūrinio atsiradimą padiktavo būtent vienas retai lietuvių kalboje vartojamas žodis – žaižaruoja.

 

Atlikėjas V. Baumila išties turi kuo džiaugtis, pastaruoju metu sukurti kūriniai sulaukia didžiulio klausytojų palaikymo. O kartu su komanda praleistas laikas kūrybinėse muzikos rašymo stovyklose duoda saldžius vaisius.

 

 

„Daina „Žaižaruoja“ kaip ir keletas jau pristatytų kūrinių gimė taip pat Babtyno dvare, kūrybinėje stovykloje, kai į šią nuostabią vietą atvykome užbaigti albumo dainų. Su būsimu albumu ir muzika, labai traukiame archajiškus ir rečiau vartojamus lietuviškus žodžius. Būtent žodį „žaižaruoja“ jau seniai svajojau pavartoti dainoje, tačiau vis nekilo minčių, kaip apipinti istorija. Dvare įgrojome nostalgiška melodiją ir kartu su bičiuliais Juozu Martinkėnu, Edgaru Žaltausku ir Kasparu  Meginiu. Tai buvo vienas iš tų atvejų, kai žodis pasakė, kokia bus daina. Ne idėja ar istorija, bet būtent iš kitos pusės – nuo vieno žodžio“, – pasakoja Vaidas apie šiandien pristatomos dainos gimimą.

 

Unikaliu pavadinimu „Žaižaruoja“ gimusi daina, pasak kūrėjo, kaip ir jau pristatyti kūriniai, savyje talpina daugybę mistikos. Tai atsispindi ir vis su nauja kūryba netikėtai nutinkančios istorijos.

 

„Apskritai ši daina yra jungianti tiek „Kunigundą“, tiek „Apžavus“, tiek visą albumo tematiką. Kažkokios mistikos, mitų, legendų kupina muzika, nunešanti į tuos nostalgiškus 80-90 – uosius. Primena filmą „Begalinė istorija“. Kai kūrėme šią dainą išgirdę šią dainą, iš kito Babtyno dvaro sparno, atėjo šeimininkai jos pasiklausyti ir kartu palinguoti. Jie lingavo ir tai buvo puikus įrodymas, kad ši daina verta išvysti dienos šviesą“, – džiaugiasi populiarus atlikėjas.

 

Šiandien pristatomai dainai režisierius Imantas Boiko sukūrė vaizdo klipą. Pasak V. Baumilos pasitikint šiuo talentingu režisieriumi pavyko kūriniui įnešti dar vieną spalvą, kurią perteikia nuostabi rudeniška Lietuvos gamta bei vaizduojami santykiai.

 

„Ačiū visai komandai, su kuria praleidome daugybę valandų apsupti nuostabių miškų, rūko, o vėliau ir laužo šviesos. Tai buvo labai geras laikas ir džiuginantis rezultatas. Ačiū režisieriui Imantui, ačiū aktorei Erikai Račkytei ir visai komandai, su kuria sukūrėme šį rezultatą“, – dėkoja Vaidas.

 

Atlikėjas žadas, kad naujausią kūrinį atliks ir artėjančiuose koncertuose, kurie apibendrins prabėgusius metus. Jau gruodžio 30 dieną V. Baumila su grupe pasirodys Palangos koncertų salėje, o gruodžio 31 d. vainikuos 2022 – uosius sostinėje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/the-ditties--taurage--estrada-372229/
Šilalės artojas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti