Vaikų pozityvaus mąstymo vasaros stovykla bibliotekojeRugpjūčio 31, 2020

Vaikų pozityvaus mąstymo vasaros stovykla bibliotekoje

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skiria ypatingą dėmesį vaikų, jaunimo psichinei sveikatai stiprinti. Nemažai organizacijų ir kitų įstaigų siūlo prasmingą vaikų užimtumą – vasaros stovyklas, tačiau pastebima, kad jų, orientuotų į psichinės sveikatos stiprinimą, labai mažai. Todėl Tauragės B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka inicijavo meninę-patyriminę vaikų vasaros stovyklą „Pozityvumo tiltas“, kurią finansavo Tauragės rajono savivaldybė.

 

Stovykla vyko birželio-rugpjūčio mėnesiais, ir joje dalyvavo vaikai nuo 7 iki 12 metų. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas emociniam intelektui lavinti, įvairiems patyriminiams užsiėmimams, siekėme skatinti pozityvų mąstymą, kūrybiškumą, plėtoti socialinę kompetenciją, sudarėme visas sąlygas vaikų saviraiškai atsiskleisti.

 

Stovyklautojai dalyvavo „Ryto rate“, muzikinėse mankštose su Tauragės visuomenės sveikatos biuru, kūrybinėse dirbtuvėse „Mano vasaros istorija“, „Jausmų laboratorijoje“, piešė smėliu, kovėsi protmūšyje „Pažink aplinką ir save“, kūrė savo vasaros mandalą, dalyvavo interaktyvių knygų popietėje Vaikų literatūros skyriuje, taip pat išssiruošė į žygį „Keliauk išmaniai“, atlikome refleksijas pagal vadinamąjį „7K“ metodą ir kt.

 

Siekėme, kad stovyklos dalyviai po įvairių užsiėmimų gebėtų atskirti pozityvų mąstymą nuo negatyvaus, neigiamas mintis paversti teigiamomis, atkreiptų dėmesį į savo gerąsias savybes, atrastų būdus gerinti pasitikėjimą savimi, ugdytų socialinius įgūdžius. Be to, gebėtų spręsti ne tik emocines, bet ir kasdienes problemas. Už galimybę sėkmingai įvykdyti projektą dėkojame ne tik Tauragės rajono. savivaldybei, bet ir savanoriams, Tauragės atvirai jaunimo erdvei.

Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos inform.

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrikos „Dienos svečias“ kartojimas
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti