Vaizdo klipą „Tavęs“ pristatantis J. Milius stebina nauju muzikos stiliumi ir įvaizdžiu (video)Rugpjūčio 18, 2022

Vaizdo klipą „Tavęs“ pristatantis J. Milius stebina nauju muzikos stiliumi ir įvaizdžiu (video)

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Tavęs“ ir jos vaizdo klipą, kuris, sunku patikėti, bet tapo pirmuoju soliniu jo karjeroje. „Pirmą sykį buvau vienas prieš kameras, šalia nebuvo grupės. Filmavome dvi naktis, buvo gana nelengva, bet labai smagi ir įsimintina patirtis“, – sako dainininkas.

 

Lietuvos pajūryje vaizdo klipą su komanda kūręs dainininkas, pasakojo, kad labiausiai nerimavo dėl oro sąlygų. „Daug laiko leidžiu prie mūsų jūros ir žinau, kad net vasaros naktys čia retai būna šiltos ir ramios. Dėl savęs labai galvos nesukau, nesu itin jautrus šalčiui, bet buvo neramu dėl klipe vaidinusios vien tik plona suknele vilkinčios herojės“, – prisipažino J. Milius.  

 

Lietuviškos pajūrio naktys pateisino savo vardą. Filmavimo metu teko patirti ir nevasariško vėjo bei šalčio, ir netikėto lietaus, tačiau buvo ir idiliškai ramaus saulėlydžio, kuris tapybiškai nudažė temstantį dangų ir tapo puikia natūralia dekoracija. „Iš tiesų mums labai pasisekė, nes norėdamas tokio įvairaus oro per tokį trumpą laiko neužsisakysi. Visai neplanavome filmuoti lietuje, nes lietaus neturėjo būti. Kai jis vis dėlto netikėtai atėjo, paskubėjome išnaudoti jį savo tikslams. Ir pavyko tikrai gražiai“, – po filmavimų kiaurai permirkęs sakė dainininkas.

 

„Tavęs“ – kitokio stiliaus kūrinys, nei būtų galima tikėtis prisiminus Jeronimo Miliaus muzikinę biografiją. „Taip, jis toli nuo roko. Noriu išbandyti kiek kitokį dainavimo stilių. Jau kuris laikas sėkmingai lipdau savo solinę dainų programą ir joje yra įvairaus skambesio kūrinių. „Tavęs“ –  nostalgiška daina, kiek primenanti aštuntą ar devintą praėjusio amžiaus dešimtmetį. Man gražus toks skambesys ir dermė“, – sako dainininkas.

 

Jis sako, kad jam patiko dainos tekstas ir jame glūdinti ekspresija, kurią būtinai reikėjo pabrėžti klipu. „Vaizdas labai praplėtė dainą. Vaidinu bičą, kuris išgyvena mylimos moters  netektį ir desperatiškai norėtų ją susigrąžinti. Gyvenime nesu vilkėjęs žydro kostiumo, tačiau klipo herojui jis tikrai tinka“, – pasakoja J. Milius.

 

 

Jeronimas šypsosi, kad tai tikrai tik vaidmuo – jo dabartinis gyvenimas toli nuo  apdainuojamų jausminių dramų. Pernai jis vedė kolegę dainininkę Kariną Krysko ir džiaugiasi, kad pirmi bendro gyvenimo metai prabėgo greitai ir lengvai. 

 

Tiek vienas, tiek kitas turi labai daug darbų ir skirtingų projektų, jog juokiasi, kad namuose ne taip dažnai ir susitinka. Vasaros pradžioje drauge su Karinos sūnumi Majumi abu spėjo išlėkti paatostogauti į Kretą, o likusias laisvas vasaros dienas mėgsta leisti prie Baltijos jūros, Kunigiškiuose.

 

Pora taip pat rengia ir bendrą koncertinę programą, kurioje skamba  Karinos ir Jeronimo solinės dainos, specialiai jiems sukurti duetai, ir pasaulinių hitų koveriai. „Labai norime turėti visą savo programą ir mums neblogai sekasi – jau daugiau nei pusę koncerto sudaro specialiai jums kurtos originalios dainos. Žiūrovai labai gerai į jas reaguoja. Ypač į bendrą dainą „Meile, lėk“, – sako J. Milius ir priduria, kad jo tikslas per artimiausius metus sukurti visą programą, kurioje būtų daugiausiai originalios dainos ir  keli mėgiamiausi koveriai.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti