Valdas Lacko pristato naują dainą “Gyvas esu” (video)Kovo 6, 2020

Valdas Lacko pristato naują dainą “Gyvas esu” (video)

Daina “Gyvas esu”, tai keturių savo srities profesionalų, kūrybiškos sielos ir labia muzikalių vyrų meninė sąjunga. Tai atlikėjas , dainų autorius  Valdas Lacko, Lietuvos muzikos pasaulyje žinomas, kaip ryškiausių hitų kūrėjas – prodiuseris Marius Matulevičius, aktorius, dainininkas tekstų bei muzikos autorius Justinas Stanislovaitis bei aktorius ir tekstų autorius Zigmantas Baranauskas.  

 

Šis kūrinys atspindi  tai, kaip jaučiasi žmogus turėdamas mylimą, mylintį, rūpestingą, visuomet laukiantį žmogų, kuriuo galima pasitikėti betkokioje gyvenimo situacijoje ir būti kaip niekad stipriu. Pati daina iš savęs spinduliuoja pačius tauriausius jausmus,  kuriuose per prasmingą jos tekstą, muziką, atlikėjo balso ekspresiją daugelis klausytojų gali rasti dalį savęs ir atpažinti savo meilės istoriją ir kelią į ją.

 

„Mano gyvenime yra keturios pačios svarbiausios ir mylimiausios moterys be kurių neįsivaizduoju savęs šio gyvenimo kelyje, kuriame su absoliučiu pasitikėjimu, ramybe ir džiaugsmu galiu žengti tik į priekį ir dalintis visais gyvenimo mums teikiamais malonumais bei džiaugsmais: tai mano mama, sesuo, žmona ir dukrelė. Esu joms be galo dėkingas už viską“,- sako dainos atlikėjas Valdas Lacko.

 

Jautrus ir pilnas įvairiausių emocijų kūrinys laukė ilgai kol bus išgirstas ir išvestas į dienos šviesą. Buvo parašytas prasmingas tekstas, sukurta melodija, atlikta muzikinė aranžuotė, dainai trūko tik atlikėjo, kuris galėtų perteikti savo balsu tą emociją, kuri štransliuotų dainos žinutę.

 

„Kartą viename muzikiniame renginyje visai netikėtai susitikome su muzikos prodiuseriu  Marium  Matulevičium ir mums besišnekučiuojant jis man prasitarė, kad turi nuostabią dainą, bet jau kuris laikas neranda kas galėtų ją atlikti. Nei kiek nesuabejodamas priėmiau jo pasiūlymą atvykti į jo įrašų studiją paklausyti dainos ir ją įrašyti. Vos tik išgirdęs dainą pirmąjį kartą supratau, kad tai ta daina, kurią noriu dainuoti ne tik savo, bet ir visoms jausmingoms moterims.Taip pirmą kartą aš atsiradau pas šios dainos aranžuotoją įrašų studijoje. Kelias valandas įrašinėdami prie mikrofono ne dirbom, o tiesiog muzikavom, megavomės įrašo procesu ieškodami pačių skambiausių balso garsų, tembrų ir emocijų, kurios paliestų kiekvieną mylinčią moterį ir net vyrą”,- prisimindamas dainos atsiradimą pasakoja dainos atlikėjas Valdas.

Valdas šį kūrinį įvardija, kaip dedikaciją ir padėką  visom svarbiausiom savo gyvenimo moterim,  be kurių jis nebūtų sužinojęs kas yra meilė, rūpestis, laukimas, saugojimas ir ramybė.

 

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti