„Valstybę kuriame mes“ nugalėtojų pagerbimo renginysKovo 24, 2019

„Valstybę kuriame mes“ nugalėtojų pagerbimo renginys

Kovo 20 d. Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko nacionalinis  Lietuvos seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ nugalėtojų pagerbimo renginys. Konkursą organizavo Kultūros ministerija, o jo globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiame konkurse dalyvavo ir laureatu tapo mūsų savivaldybės Viešvilės seniūnija. Taigi, į šventinę apdovanojimų ceremoniją vyko gausi Jurbarko rajono delegacija: Viešvilės seniūnas Valentinas Kucinas, seniūno pavaduotoja Reda Šašienė, Viešvilės bendruomenės pirmininkas Andrius Šašys, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro direktorius Arvydas Griškus, žemės ūkio specialistė Vilma Strikienė, Viešvilės Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Kęstutis Pajaujis, Jurbarko kultūros centro fotografas-operatorius Audrius Sinkus bei Jurbarko rajono mero pavaduotojas Saulius Lapėnas.


Konkurso organizatoriai siekė sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą, suteikti galimybę seniūnaitijoms, miestų, kaimų ir miestelių bendruomenėms, seniūnijų teritorijose veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms, įstaigoms ir institucijoms, kraštiečiams, verslui atskleisti savo kūrybines iniciatyvas, pilietinę savimonę ir patriotinę dvasią, puoselėti istorinį kultūrinį paveldą, didinti kultūros bei socialinių paslaugų prieinamumą vietos gyventojams. Seniūnijų dalyvavimas konkurse leido pasidalyti nuveiktais darbais kraštiečių gerovei ir savo patirtimi.
 

 „Gauto piniginio prizo 8000 eurų panaudojimą aptarsime su seniūnijos darbuotojais ir bendruomenės nariais“, – užklaustas renginio dalyvių patikino Viešvilės seniūnas Valentinas Kucinas.
 

Renginio metu kartu su kitais laureatais video pristatyme papasakota apie Viešvilės išskirtinumą: Lurdą, žuvitakį, grožio saloną, ugniagesių komandą, kurią sudaro profesionalai bei savanoriai. Taip pat buvo akcentuota, jog seniūnija, bendruomenė, mokykla ir klebonija – it vienas kumštis, kuris vienijasi ir daro gerus darbus miestelio labui. Vienas iš svarbiausių miestelyje atliktų darbų – klebono Kęstučio Pajaujo idėjos įgyvendinimas – minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį ir Švenčiausiosios Mergelės Marijos apsireiškimo Prancūzijos miestelyje Lurde 160-ąsias metines, Lurdo grotos statyba, prie kurios prisidėjo beveik visi miestelio gyventojai. „Kai kurie iš jų ateina atidirbinėti savo gyvenimo klaidų valandas“, – su šypsena pasakojo Viešvilės Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Kęstutis Pajaujis.
 

 „Sveikinam ir džiaugiamės Viešvilės seniūnijos darbo įvertinimu, kuris pelnytai kelia ir pačių viešviliečių pasididžiavimą pasiektais rezultatais. Savivaldybė visada skatino ir skatins seniūnijų bei bendruomenių aktyvų dalyvavimą įvairiose programose bei konkursuose. Tad Viešvilės pasiekimas turėtų būti sektinas ir kitoms seniūnijoms“, – negailėjo pagyrų Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

 


 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti