Verslo pusryčiai – apie technologijas ir motyvaciją judėtiBalandžio 9, 2019

Verslo pusryčiai – apie technologijas ir motyvaciją judėti

Balandžio 5 dieną Tauragės Pilies menėse surengti tradiciniai Tauragės rajono savivaldybės mero "Verslo pusryčiai". Šiuose verslo pusryčiuose įžvalgomis apie motyvaciją judėti, inovatyvių technologijų taikymą kasdieninėje veikloje dalinosi sveikatingumo programėlių #walk15 ir "Motyvacija judėti" įkūrėja, Lietuvos lengvosios atletikos čempionė, televizijos laidų vedėja Vlada Musvydaitė bei mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Kęstutis Šetkus.


isus susirinkusius pasveikino bei svečius pristatė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, pakvietęs atvirai diskusijai apie Tauragės rajoną ir inovacijų pritraukimą, sveiką gyvenseną.
Patirtimi pasidalinusi Vlada Musvydaitė įsitikinusi, kad pradėti sveikai gyventi nėra sudėtinga: „Kiekvieno kelias sveikesnio gyvenimo link yra kitoks“. Viešnia supažindino su mobiliąja aplikacija #walk15, inovatyvių technologijų taikymą gimtinei pažinti ir  bendruomenei telkti. Mobilioji aplikacija ne tik skatina sportuoti, sveikai gyventi, bet ir  pagal numatytas trasas skaičiuoja žingsnius,  už kuriuos galima gauti prizus, nuolaidas įvairioms prekėms.


Susitikimo metu kalbėta apie „startuolių“ sėkmės faktorius, paaiškinta, kuo „startuoliai“ skiriasi nuo kitų verslo subjektų. Anot K. Šetkaus,  pagrindiniai aspektai, lemiantys kapitalo pritraukimą, yra ne tik verslo idėja, bet ir stipri komanda, kuri turėtų realizuoti pasirinktą verslo idėją.
 Pasak diskusijų dalyvių, kiekvienas miestas gali tapti išskirtiniu. Būtina kurti verslo inkubatorius, bendradarbystės erdves, įrengti patalpas pradedančiam verslui. Pasidžiaugta, kad ir Tauragės savivalda aktyviai prisideda, skatina, remia kuriamą verslą ir inovacijas.
Svarbu sudaryti palankias sąlygas pradedančiam ir inovacijas kuriančiam verslui, kuris neleis sustoti vietoje ir padės surasti kiekvieno regiono išskirtinumą.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti