Viešvilės seniūnija - seniūnijų konkurso laureatėKovo 15, 2019

Viešvilės seniūnija - seniūnijų konkurso laureatė

Nacionaliniame  Lietuvos seniūnijų konkurse „Valstybę kuriame mes“, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Viešvilės seniūnija išrinkta vienos iš nominacijų laureate. Konkurse iš viso buvo  keturios nominacijos: „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui”, „Už tautinės savimonės puoselėjimą”, „Už kūrybiškumo ugdymą”, „Už saugią Lietuvą”. Viešvilės seniūnija varžėsi  dviejose nominacijose.

Konkurso laureatų apdovanojimo iškilmės vyks 2019 m. kovo 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Į laureatų pagerbimo iškilmes pakviestas savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, seniūnas Valentinas Kucinas, aktyviausi seniūnijos atstovai.

 

Tai labai aukštas Viešvilės seniūnijos ir seniūno Valentino Kucino veiklos  įvertinimas. Dalyvavimas konkurse buvo  ne tik galimybė pasidalinti patirtimi su kitomis šalies seniūnijoms,  bet ir patiems prisiminti, kiek daug gerų ir naudingų darbų Viešvilėje nuveikta, kiek kūrybingų ir darbščių žmonių savo energiją sutelkė miesteliui gražinti ir bendruomenei suburti.

Konkursą „Valstybę kuriame mes“ inicijavo Kultūros ministerija  kartu su partneriais  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Žemės ūkio ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija.

 

Konkurso globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Dovanos Tauragėje
Taurage Jazz
Drabužių parduotuvė
Sidabrinė linija
Gyvūnų globa Tauragėje
Mėlynoji banga

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti