„Vilvi Group“ – pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partnerisBirželio 27, 2023

„Vilvi Group“ – pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partneris

„Tauragė Lietuvos kultūros sostinė 2023“ projekto pagrindiniu partneriu tapo „Vilvi group“, viena didžiausia regione veikiančių verslo organizacijų. Turtingą istoriją, progresyvų požiūrį į bendruomenių gyvenimą, socialinę atsakomybę puoselėjanti „Vilvi Group“ prisideda prie kultūros skatinimo regione.

 

Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, savo verslo kelią pradėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, per savo istoriją nuosekliai  palaiko meno ir sporto renginių puoselėjimą visoje Lietuvoje, yra matomas jos išskirtinis dėmesys vietos bendruomenėms. Šiais, Tauragei ypatingais, metais į Kultūros sostinės projektą įsitraukusi įmonių grupė padeda užtikrinti sklandų ir prasmingą jo įgyvendinimą: prisidėjo finansiškai, padovanojo rajono kultūros organizatoriams ir bendruomenei labai reikalingų patvarių lauko renginiams skirtų kėdžių, vaišina savo produkcija renginių dalyvius, yra šio projekto konferencijų ir kitų renginių programos dalyviai, pranešėjai.

 

„Vilvi Group“ įsipareigojimas siekti socialinės atsakomybės puikiai dera su Tauragės vizija kurti įtraukų ir gyvybingą miestą. Bendrovės indėlis padės kurti bei įgyvendinti „Tauragė 2023“ projektą, dar labiau sustiprindamas regiono kultūrą.

 

Būdama socialiai atsakinga įmonė, „Vilvi Group“ puoselėja bendruomeniškumo jausmą ir vertybes. „Vilvi Group“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius džiaugiasi partneryste su Taurage ir pabrėžia kultūros skatinimo svarbą ne tik platesnei bendruomenei, bet ir pačios įmonės darbuotojams, kurie yra neatsiejama regiono bendruomeninio gyvenimo dalis.

 

„Džiaugiamės, kad „Vilvi group“ turi galimybę prisidėti prie kultūros skatinimo regione kaip pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partneris. Labai didžiuojamės būdami šio įdomaus bendradarbiavimo dalimi, o būdami viena didžiausių regiono įmonių, suprantame savo atsakomybę prisidėti prie mūsų bendruomenės kultūrinio augimo ir plėtros“, – teigia „Vilvi group“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

 

Tvarumo principais savo veiklą grindžianti įmonių grupė jais rėmėsi ir priimdama sprendimą padovanoti Tauragei lauko renginiams skirtų kėdžių. Jos yra ne tik ilgaamžės, bet ir pagamintos iš perdirbamų medžiagų.

 

Be įsipareigojimų Tauragei, „Vilvi Group“ atlieka svarbų vaidmenį pristatant regioną pasauliui. Bendrovės principinė nuostata gaminti aukštos kokybės pieno produktus, sukurtus talentingų ir darbščių krašto žmonių, lėmė produktų populiarumą ir jų maršrutus į tolimiausius pasaulio kraštus. Per šiuos pieno gaminius Tauragės skoniai ir tradicijos pasiekia ir džiugina žmones visame pasaulyje.

 

2023-ieji – tai ypatingi metai Tauragei, o prasminga partnerystė su „Vilvi Group“ bei šių metų įmonių grupės indėlis suteiks dar daugiau galimybių suorganizuoti aukščiausio lygio renginius bei užtikrinti, jog Tauragė yra garsinama kaip šiuolaikiškas, savo istoriją vertinantis, gyventojams ir svečiams iš viso pasaulio atviras miestas su kultūriškai aktyvia bendruomene ir kūrybai įgalintu jaunimu. Šis bendradarbiavimas yra kultūros populiarinimo ir įmonių socialinės atsakomybės sintezės pavyzdys, parodantis partnerystės galią kuriant įsimintiną patirtį visai bendruomenei.

 

Apie „Vilvi group“

Prieš 30 metų įkurta „Vilvi Group“ yra viena didžiausių įmonių grupių regione. Įmonių grupė yra aktyvi Tauragės rajono bendruomenės narė. Įgyvendindama socialiai atsakingo verslo principus, grupė aktyviai bendradarbiauja su vietos bendruomenėmis ir plačiąja visuomene, stiprina ryšius tarp verslo ir akademinės bendruomenės, prisideda prie jaunimo užimtumo ir karjeros galimybių stiprinimo.

 

 

  • „Vilvi Group“ – pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partneris
  • „Vilvi Group“ – pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partneris
  • „Vilvi Group“ – pagrindinis „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ partneris

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti