VMI priminimų sulauks ir nedeklaravusieji pajamų, ir nepateikusieji turto deklaracijų Gegužės 19, 2022

VMI priminimų sulauks ir nedeklaravusieji pajamų, ir nepateikusieji turto deklaracijų

VMI priminimų sulauks ir nedeklaravusieji pajamų, ir nepateikusieji turto deklaracijų

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad gyventojai, kurie praėjusiais metais vykdė individualią veiklą, tačiau iki šiol nepateikė pajamų deklaracijų, šiomis dienomis per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) sulauks priminimų.

 

Iš viso individualios veiklos pajamų laiku nedeklaravo 460 Tauragės rajono savivaldybės gyventojų; 250 tauragiškių turi pateikti deklaracijas dėl jiems pritaikyto per didelio metinio neapmokestinamojo pajamų dydžio (MNPD), o 215 gyventojų -  dėl parduoto ir nuosavybėje 10 metų neišlaikyto nekilnojamojo turto.

 

„Deklaruoti ir, jei reikia, sumokėti pajamų mokestį kviečiame nelaukiant priminimų, kol dar nesusikaupė priskaičiuotų delspinigių sumos. Pajamas deklaravę, tačiau dėl finansinių sunkumų mokesčio iškart sumokėti negalintys gyventojai gali kreiptis į VMI, sudaryti mokestinės paskolos sutartį ir mokėjimą išdėstyti dalimis“, - sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas, atkreipęs dėmesį, kad pasibaigus deklaravimo terminui delspinigiai (0,03 proc. už kiekvieną pradelstą dieną) pradeda  kauptis iškart nuo kitos dienos.

 

Turto deklaracijų vis dar nepateikusiems asmenims VMI artimiausiu metu taip pat išsiųs pranešimus. Pažymėtina, kad už deklaracijų nepateikimą numatyta administracinė atsakomybė. Priminimo sulaukę gyventojai turės 10 dienų pateikti deklaraciją ir, jei reikia, sumokėti gyventojų pajamų mokestį.

 

Primename, kad visa informacija apie pajamų ir turto deklaravimą čia. Visas VMI paslaugas galima gauti ir nuotoliniu būdu paskambinus telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijas – 1882. Atvykstant į aptarnavimo padalinį būtina išankstinė rezervacija. Išsamų gidą, kaip pildyti pajamų deklaraciją, rasite VMI Youtube kanale. Naujienos skelbiamos VMI Facebook ir LinkedIn paskyrose.

 

 

Laimonas Rimkus

 

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

+370 618 59 59 6

laimonas.rimkus@vmi.lt

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
zinios
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/karl-frierson-panemunes-pilis-361311/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti