„Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Tauragės savivaldybėjeVasario 9, 2023

„Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Tauragės savivaldybėje

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 23 dieną 19 val. Tauragės bendruomenių namuose organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Tauragės savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus. 

 

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą jau patvirtino Dovydas Kaminskas (Liberalų sąjūdis), Rita Grigalienė (Lietuvos socialdemokratų partija) ir Tomas Raulinavičius (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Debatus moderuos žurnalistas Edvinas Kučinskas.

 

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Tauragės savivaldybės gyventojai galės rinktis net iš 6 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

 

Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti - sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“.

 

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

 

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

 

  • „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Tauragės savivaldybėje

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti