Žuvies ir humoro festivalis SILKĖBalandžio 26, 2024

Žuvies ir humoro festivalis SILKĖ

Pirmąjį gegužės savaitgalį Klaipėdoje vyks unikalus renginys – Žuvies ir humoro festivalis SILKĖ. Organizatoriai žada ne tik smagią nuotaiką, bet ir praturtinti mūsų žuvies kultūrinį palikimą. Festivalio atidarymas suplanuotas 12 valandą, tai pietų laikas, tad atidarymo proga “Zigmas” žadą rekordinį Silkės tortą.

 

Festivalyje “Silkė” lankytojų laukia įvairūs konkursai ir varžytuvės: “Silkutės marinavimas” arba “Silkės tortas” (silkė pataluose). Organizatoriai silkute pasirūpins, tad dalyviams lieka tik atvykti ir pademonstruoti savo ypatinguosius receptus. Kviečiame restoranus, kavinukes, įmones ir pavienius namų virtuvės virtuozus dalyvauti šiuose varžytuvėse. Dalyvių laukia prizai ir siurprizai.

 

Festivalio metu bus organizuojamos anekdotų ir juokų varžytuvės su Lietuvos anekdotų karaliumi Raimondu Šilansku. Laukiame drąsiausių dalyvių, kurie galės išmėginti savo jėgas humoro dvikovose.

“Drakonų valčių varžybos” pradeda sezoną Klaipėdoje ir kviečia įmones, klubus, bendruomenes, draugus ir bendraminčius burtis į komandas ir dalyvauti drakono valčių irklavimo varžybose. Geros emocijos ir grynas oras garantuotas.

 

Vyks skaniausių žuvų degustacijos, kurių metu galėsite išbandyti skirtingus žuvies patiekalus iš įvairių pasaulio kraštų. Festivalio metu bus organizuojama koncertinė programa, įvairiausios edukacijos ir pramogos visai šeimai. Danės gatvėje šurmuliuos miesto kermošius, kur galėsite įsigyti ne tik šviežios ar rūkytos žuvies, bet ir amatininkų, dizainerių, kulinarinio ir tautinio paveldo gaminių, mažųjų aludarių produkcijos. Jūsų lauks mažieji gatvės maisto furgonėliai ir vietiniai restoranėliai.

Ši šventė bus ne tik puiki galimybė mėgautis laisvalaikiu su šeima ir draugais, bet ir išskirtinė proga susipažinti su Klaipėdos kultūra bei gastronomija. Todėl nepraleiskite galimybės dalyvauti Žuvies ir humoro festivalyje SILKĖ, kur laukia ne tik skanūs valgiai, bet gera nuotaika bei linksmybės!

 

Masinių renginių organizatorius MB „Bravo idėja”, Kęstutis Keršis kviečia registruotis konkursams ir varžytuvėms el.p. silkesfestivalis@gmail.com arba telefonu +370 655 72 000.

Programą ir informacija sekite Facebook: https://www.facebook.com/silkefestivalis 

 

Renginio vieta: Klaipėda, Danės krantinė - Žvejo paminklas - Atgimimo aikštė. Danės gatvėje veiks miesto kermošius

Renginio data: 2024 m. gegužės 3-5 d.

 

  • Žuvies ir humoro festivalis SILKĖ
  • Žuvies ir humoro festivalis SILKĖ
  • Žuvies ir humoro festivalis SILKĖ

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti