Apie mus

Kas yra radijas?

Štai kaip bando paaiškinti Albertas Einšteinas:

„Jūs žinote, telegrafas yra panašus į ilgą, labai ilgą katę. Jūs patraukiate katės uodegą Niujorke, o katės galva Los Andžele sukniaukia. Ar jūs tai supratote? Radijas veikia lygiai taip pat: jūs siunčiate signalus čia, jie priima juos ten. Vienintelis skirtumas yra tai, kad nėra katės…“

Mintis įkurti radiją Tauragėje buvo brandinta apie penkerius metus iki 2011 m. spalio 11 d., kai pirmieji radijo laidų vedėjų bei muzikos garsai pasiekė klausytojų ausis.

Šiuo metu  Tauragės Radijuje savo idėjas įgyvendina ir bendradarbiauja 12 žmonių, kurie renka ir dalijasi karščiausiomis krašto, Lietuvos ir pasaulio naujienomis, rengia laidas apie kultūrą, sportą bei muziką. Pagrindinis visų siekis — operatyviai ir kokybiškai patenkinti pačius įvairiausius Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko gyventojų informacinius poreikius, todėl kuriamas turinys, patrauklus tiek vyresniems, tiek jaunesniems klausytojams.

 

Mūsų komanda

Rūta Kamazinaitė

Rūta Kamazinaitė

Laidų vedėja

Įdomybė, ko gero, tai yra žmonės, kurie ateina į studiją. Jūs net neįsivaizduojate, kiek Tauragėje yra įdomių, savo darbą ir kraštą mylinčių žmonių, tik juos kartais labai sunku prakalbinti, bet, manau, man kol kas pavyksta. Tenka sutikti įvairių žmonių, vieni labai bijo kalbėti, kiti - atvirkščiai, atrodo, jiems net būtų geriau, kad manęs nebūtų, jie gali kalbėti vientisu monologu.

Andrius Pleikys

Andrius Pleikys

IT specialistas

Tauragės radiją pirmą kartą aplankiau prieš  7 metus ir iškart tapau savanoriu. Net teko turėti ir savo muzikos laidą. Radijuje visada įdomu, kadangi niekada tiksliai nežinai, kas tavęs laukia: nuo retai, bet pasitaikančių gedimų iki įdomių žmonių studijoje. Jis bijo tik vieno - atsibusti ryte ir išgirsti, kad radijo eteryje tyla... niekas negroja ir nekalba.. Tačiau Andriaus džiaugsmui, kad taip dar nėra buvę.

Laimonas Rimkus

Laimonas Rimkus

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijas, tai buvo nauja patirtis – viena, kai mikrofoną laikai ir kalbi realiems žmonėms, o čia tenka įtaigiai įsivaizduojamiems klausytojams.

Eugenijus Šaltis

Eugenijus Šaltis

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijui reikia visokio amžiaus žmonių. Pažįstu daug žmonių asmeniškai, su kuriais tenka kalbėtis laidų metu. Buvimas radijuje kelia didelę įtampą, tačiau bendravimas su žmonėmis, jų atvirumas ir atsiskleidimas, noras kalbėtis duoda daug gerų emocijų man. Po pavykusios laidos yra smagu gerai pasijausti. Manau, kad suteikiama informacija yra labai svarbi radijo klausytojams.

Diana Vaitiekienė

Diana Vaitiekienė

Bendradarbė

Gera būti įvykių sukūryje. Svarbiausia, kad kiekvienas klausytojas atrastų kažką naudingo sau!

Meilutė Parnarauskienė

Meilutė Parnarauskienė

Bendradarbė, savanorė

Tauragės Radijas manęs nepakeitė. Būtent čia aš galiu būti savimi ir daryti tai, kas man labai patinka. O tai, kad laidoje „Su Meile apie bliuzą“ skamba muzika, kurios klausosi ir kiti radijo klausytojai, mane džiugina. Ir apskritai, tiesioginis eteris — adrenalino bomba!

Noriu būti Tauragės Radijas eteryje tol, kol galėsiu kalbėti. Ir kol jausiu, kad yra nors vienas klausytojas. Tikiu, kad taip yra ir taip  bus.

Algirdas Šaulys

Algirdas Šaulys

Ex. laidų vedėjas, bet dažnai sugrįžtantis

O buvo taip…  Ir tas daugtaškis gyvenime simbolizuoja viso ko pradžią ir jos tęstinumą. Dažnai sau užduodu klausimą — o kodėl gi ne? Ir vienas iš atsakymų — ,,Tauragės radijas“. Tobulėjimui nėra ribų, todėl ir ,,Tauragės radijas“ be ribų. Atrask save, pažink save ir nugalėk savo baimes. Viešoje erdvėje esu skaitęs puikius žodžius. Mes negalime pakeisti praeities nei ateities, bet mes galime keisti dabartį. ,,Tauragės radijas“ ir yra ta tikroji, operatyvioji, girdimoji  dabartis.

Valdas Latoža

Valdas Latoža

Direktorius

Man patinka tai ką darau!

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.facebook.com/mamuunija/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti