Apie mus

Kas yra radijas?

Štai kaip bando paaiškinti Albertas Einšteinas:

„Jūs žinote, telegrafas yra panašus į ilgą, labai ilgą katę. Jūs patraukiate katės uodegą Niujorke, o katės galva Los Andžele sukniaukia. Ar jūs tai supratote? Radijas veikia lygiai taip pat: jūs siunčiate signalus čia, jie priima juos ten. Vienintelis skirtumas yra tai, kad nėra katės…“

Mintis įkurti radiją Tauragėje buvo brandinta apie penkerius metus iki 2011 m. spalio 11 d., kai pirmieji radijo laidų vedėjų bei muzikos garsai pasiekė klausytojų ausis.

Šiuo metu  Tauragės Radijuje savo idėjas įgyvendina ir bendradarbiauja 12 žmonių, kurie renka ir dalijasi karščiausiomis krašto, Lietuvos ir pasaulio naujienomis, rengia laidas apie kultūrą, sportą bei muziką. Pagrindinis visų siekis — operatyviai ir kokybiškai patenkinti pačius įvairiausius Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko gyventojų informacinius poreikius, todėl kuriamas turinys, patrauklus tiek vyresniems, tiek jaunesniems klausytojams.

 

Mūsų komanda

Rūta Kamazinaitė

Rūta Kamazinaitė

Laidų vedėja

Svetlana Jašinskienė

Svetlana Jašinskienė

Laidų vedėja

Radijas turi ir visada turės išliekamąją vertę. Eteryje puikiai jaučiuosi su pašnekovais bendraudama apie Mažąją Lietuvą ir Žemaitiją. Tai esmė  MES. Tai mūsų regiono tapatybė ir džiaugiuosi, galėdama būti viso to dalis!

Eugenijus Šaltis

Eugenijus Šaltis

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijui reikia visokio amžiaus žmonių. Pažįstu daug žmonių asmeniškai, su kuriais tenka kalbėtis laidų metu. Buvimas radijuje kelia didelę įtampą, tačiau bendravimas su žmonėmis, jų atvirumas ir atsiskleidimas, noras kalbėtis duoda daug gerų emocijų man. Po pavykusios laidos yra smagu gerai pasijausti. Manau, kad suteikiama informacija yra labai svarbi radijo klausytojams.

Diana Vaitiekienė

Diana Vaitiekienė

Bendradarbė

Gera būti įvykių sukūryje. Svarbiausia, kad kiekvienas klausytojas atrastų kažką naudingo sau!

Valdas Latoža

Valdas Latoža

Direktorius

Man patinka tai ką darau!

Andrius Pleikys

Andrius Pleikys

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Kas slepiasi knygų lentynose“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
http://www.bijotai.lt
renginiai
lions

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti