Apie mus

Kas yra radijas? Štai kaip bando paaiškinti Albertas Einšteinas:

„Jūs žinote, telegrafas yra panašus į ilgą, labai ilgą katę. Jūs patraukiate katės uodegą Niujorke, o katės galva Los Andžele sukniaukia. Ar jūs tai supratote? Radijas veikia lygiai taip pat: jūs siunčiate signalus čia, jie priima juos ten. Vienintelis skirtumas yra tai, kad nėra katės…“

 

Vienintelis Tauragės regioninis radijas savo programą klausytojams pradėjo transliuoti 2011 m. spalio 11 d.

Tauragės radijas savo programą transliuoja 110 000 gyventojų turinčioje teritorijoje ir yra girdimas 98,2 FM dažniu - Tauragėje, Pagėgiuose, Skaudvilėje, Jurbarko ir Šilalės rajonuose, Kryžkalnyje, Kvėdarnoje, Eržvilke, Smalininkuose, Panemunėje ir kituose apskrities vietose. Internetu - visoje šalyje ir pasaulyje.

Tauragės radijo galima patogiai klausytis mobiliuose įrenginiuose, parsisiuntus APPS programėles iš iOS ir Android platformuose.

  • Įdomios ir informatyvios laidos apie Tauragės krašto bendruomenės politikos, verslo sporto, kultūros įvykius ir žmones;
  • Naujausios pramoginės muzikos naujienos, laiko patikrinti šlageriai ir kokybiška šiuolaikinė muzika'
  • Programa skirta įvairaus amžiaus, pomėgių bei interesų klausytojams;

Jau 11 metų transliuojame Tauragės kraštui!

Lietuvos regioninių radijo stočių asociacijos narys

Tauragės radijas - Tavo mylimiausias!

Mūsų komanda

Rūta Kamazinaitė

Rūta Kamazinaitė

Bendradarbė, savanorė

Įdomybė, ko gero, tai yra žmonės, kurie ateina į studiją. Jūs net neįsivaizduojate, kiek Tauragėje yra įdomių, savo darbą ir kraštą mylinčių žmonių, tik juos kartais labai sunku prakalbinti, bet, manau, man kol kas pavyksta. Tenka sutikti įvairių žmonių, vieni labai bijo kalbėti, kiti - atvirkščiai, atrodo, jiems net būtų geriau, kad manęs nebūtų, jie gali kalbėti vientisu monologu.

Andrius Pleikys

Andrius Pleikys

IT specialistas

Tauragės radiją pirmą kartą aplankiau prieš  7 metus ir iškart tapau savanoriu. Net teko turėti ir savo muzikos laidą. Radijuje visada įdomu, kadangi niekada tiksliai nežinai, kas tavęs laukia: nuo retai, bet pasitaikančių gedimų iki įdomių žmonių studijoje. Jis bijo tik vieno - atsibusti ryte ir išgirsti, kad radijo eteryje tyla... niekas negroja ir nekalba.. Tačiau Andriaus džiaugsmui, kad taip dar nėra buvę.

Laimonas Rimkus

Laimonas Rimkus

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijas, tai buvo nauja patirtis – viena, kai mikrofoną laikai ir kalbi realiems žmonėms, o čia tenka įtaigiai įsivaizduojamiems klausytojams.

Eugenijus Šaltis

Eugenijus Šaltis

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijui reikia visokio amžiaus žmonių. Pažįstu daug žmonių asmeniškai, su kuriais tenka kalbėtis laidų metu. Buvimas radijuje kelia didelę įtampą, tačiau bendravimas su žmonėmis, jų atvirumas ir atsiskleidimas, noras kalbėtis duoda daug gerų emocijų man. Po pavykusios laidos yra smagu gerai pasijausti. Manau, kad suteikiama informacija yra labai svarbi radijo klausytojams.

Bendradarbė, savanorė

Bendradarbė, savanorė

Bendradarbė

Gera būti įvykių sukūryje. Svarbiausia, kad kiekvienas klausytojas atrastų kažką naudingo sau!

Valdas Latoža

Valdas Latoža

Direktorius

Man patinka tai ką darau!

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti