Apie mus

Kas yra radijas? Štai kaip bando paaiškinti Albertas Einšteinas:

„Jūs žinote, telegrafas yra panašus į ilgą, labai ilgą katę. Jūs patraukiate katės uodegą Niujorke, o katės galva Los Andžele sukniaukia. Ar jūs tai supratote? Radijas veikia lygiai taip pat: jūs siunčiate signalus čia, jie priima juos ten. Vienintelis skirtumas yra tai, kad nėra katės…“

 

Vienintelis Tauragės regioninis radijas savo programą klausytojams pradėjo transliuoti 2011 m. spalio 11 d.

Tauragės radijas savo programą transliuoja 110 000 gyventojų turinčioje teritorijoje ir yra girdimas 98,2 FM dažniu - Tauragėje, Pagėgiuose, Skaudvilėje, Jurbarko ir Šilalės rajonuose, Kryžkalnyje, Kvėdarnoje, Eržvilke, Smalininkuose, Panemunėje ir kituose apskrities vietose. Internetu - visoje šalyje ir pasaulyje.

Tauragės radijo galima patogiai klausytis mobiliuose įrenginiuose, parsisiuntus APPS programėles iš iOS ir Android platformuose.

  • Įdomios ir informatyvios laidos apie Tauragės krašto bendruomenės politikos, verslo sporto, kultūros įvykius ir žmones;
  • Naujausios pramoginės muzikos naujienos, laiko patikrinti šlageriai ir kokybiška šiuolaikinė muzika'
  • Programa skirta įvairaus amžiaus, pomėgių bei interesų klausytojams;

Jau 11 metų transliuojame Tauragės kraštui!

Lietuvos regioninių radijo stočių asociacijos narys

Tauragės radijas - Tavo mylimiausias!

Mūsų komanda

Andrius Pleikys

Andrius Pleikys

IT specialistas

Tauragės radiją pirmą kartą aplankiau prieš  7 metus ir iškart tapau savanoriu. Net teko turėti ir savo muzikos laidą. Radijuje visada įdomu, kadangi niekada tiksliai nežinai, kas tavęs laukia: nuo retai, bet pasitaikančių gedimų iki įdomių žmonių studijoje. Jis bijo tik vieno - atsibusti ryte ir išgirsti, kad radijo eteryje tyla... niekas negroja ir nekalba.. Tačiau Andriaus džiaugsmui, kad taip dar nėra buvę.

Laimonas Rimkus

Laimonas Rimkus

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijas, tai buvo nauja patirtis – viena, kai mikrofoną laikai ir kalbi realiems žmonėms, o čia tenka įtaigiai įsivaizduojamiems klausytojams.

Eugenijus Šaltis

Eugenijus Šaltis

Bendradarbis, laidų vedėjas

Radijui reikia visokio amžiaus žmonių. Pažįstu daug žmonių asmeniškai, su kuriais tenka kalbėtis laidų metu. Buvimas radijuje kelia didelę įtampą, tačiau bendravimas su žmonėmis, jų atvirumas ir atsiskleidimas, noras kalbėtis duoda daug gerų emocijų man. Po pavykusios laidos yra smagu gerai pasijausti. Manau, kad suteikiama informacija yra labai svarbi radijo klausytojams.

Meilutė Parnarauskienė

Meilutė Parnarauskienė

Bendradarbė, savanorė

Tauragės Radijas manęs nepakeitė. Būtent čia aš galiu būti savimi ir daryti tai, kas man labai patinka. O tai, kad laidoje „Su Meile apie bliuzą“ skamba muzika, kurios klausosi ir kiti radijo klausytojai, mane džiugina. Ir apskritai, tiesioginis eteris — adrenalino bomba!

Noriu būti Tauragės Radijas eteryje tol, kol galėsiu kalbėti. Ir kol jausiu, kad yra nors vienas klausytojas. Tikiu, kad taip yra ir taip  bus.

Algirdas Šaulys

Algirdas Šaulys

Ex. laidų vedėjas, bet dažnai sugrįžtantis

O buvo taip…  Ir tas daugtaškis gyvenime simbolizuoja viso ko pradžią ir jos tęstinumą. Dažnai sau užduodu klausimą — o kodėl gi ne? Ir vienas iš atsakymų — ,Tauragės radijas. Tobulėjimui nėra ribų, todėl ir ,,Tauragės radijas“ be ribų. Atrask save, pažink save ir nugalėk savo baimes. Viešoje erdvėje esu skaitęs puikius žodžius. Mes negalime pakeisti praeities nei ateities, bet mes galime keisti dabartį. Tauragės radijas ir yra ta tikroji, operatyvioji, girdimoji  dabartis.

Valdas Latoža

Valdas Latoža

Direktorius

Man patinka tai ką darau!

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Laida jaunimui „Nuo Jūros iki …Zumpės“
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti