Tauragė atsisveikina su Lietuvos kultūros sostinės tituluLapkričio 28, 2023

Tauragė atsisveikina su Lietuvos kultūros sostinės titulu

Šiais metais Tauragės vardas skambėjo ypač garsiai ir plačiai nacionalinėje medijoje, regiono žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose. Tauragiškiams ir svečiams miestas buvo pristatomas  kaip atviras, su kultūriškai aktyvia bendruomene ir kūrybai įgalintu jaunimu.  Daugiau kaip  šimtas įvairiausių renginių ir veiklų, tūkstančiai turistų, naujai atradusių Tauragę, pilnos renginių salės žiūrovų - nuo pasaulinio lygio atlikėjų iki jaukių bendruomenės susitikimų.

Jau spėta pasidžiaugti apdovanojimu - Kultūros ministras Simonas Kairys įteikė „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą už kultūros puoselėjimą.

Ne vieneri metai pasiruošimo, kūrybos ir iššūkių jau eina į pabaigą - lapkričio 30 dieną Tauragės kultūros rūmuose vyks ,,Tauragė - Lietuvos kultūros sostinė 2023“ uždarymo renginys. Vakaro metu šis titulas bus perduotas Kaišiadorių miestui.

Plačiau apie tai kalbėjome su Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Šarūne Stasytiene ir Kultūros centro direktoriumi Virginijumi Bartušiu. Kalbino Viktorija Kairytė.

 

  • Tauragė atsisveikina su Lietuvos kultūros sostinės titulu

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti